Športové povrchy

sportove_povrchyZahájili sme dodávky unikátnych odpružených športových povrchov typu SNAPSPORTS.

Výrobcom je významná spoločnosť z USA, ktorá sa umelými povrchmi zaoberá viac ako 40 rokov.

Každá kazeta tvoriaci sportove plochu má Šestnásť samostatných „tlmičov nárazov“ umiestnených zospodu. Tento revolučný tlmiaci systém patentovanej technológie „resilient shock“ zaisťuje skvelé odpruženie a tým aj maximálny výkon a súčasne bezpečnosť športovcov.

Kazety sú mimoriadne odolné a zaisťujú vynikajúcu trakciu za každého počasia a bezpečnosť počas celého roka. Ich pružný dizajn, rozličné farby a možnosti pokládky umožňujú ich úspešnú aplikáciu vo vonkajších i vnútorných podmienkach.

Povrch sa ďalej vyznačuje ľahkou údržbou, vysokou odolnosťou a životnosťou, rýchlu inštaláciu, možnosti celosezónního prevádzky a vynikajúcim drenážnym vlastnostiam (perforovaný a dierovaný povrch prakticky neumožňuje vytváranie kaluží ani po výdatnom daždi).

Bezesporu největšívýhodou celého povrchu je však možnost rozebránía opětovného sestavenícelého systému.

U kazetových systémůodpadái nutnost složitéspodnístavby. Povrch se pokládána pevný, rovnýpodklad (beton, asfalt, zámkovádlažba apod.).

Kazetové systémy dodávame ako pre vnútorné tak i vonkajšie prevedenie a pre rôzne športy basketbal, tenis, volejbal, florbal, in-line hokej a pod., Vrátane viacúčelového prevedení.